VideaVideo z letního tábora Ztracená ATLANTIDA 2017


Jak to u nás vypadalo v roce 2017 na našem letním táboře Ztracená-ATLANTIDA? Všechny důležité momenty, úsměv, radost i další správné momenty, které k táboru zkrátka patří, můžete vidět právě ve videu. V roce 2018 se mohou děti opět těšit na nezapomenutelné zážitky, které pro ně připravujeme.


Letní dětský tábor Ztracená ATLANTIDA


Dopřejte vašim dětem dobrodružný a zábavný zážitek z letního tábora! A ne jen tak ledajakého. Na 14denním táboře Ztracená Atlantida je kromě bohatého programu čeká také velký historický příběh s kostýmy a historickými kulisami, ve kterém nebude nouze ani o zvraty a napětí!Upoutávka na letní tábor Ztracená ATLANTDA


Rádi bychom Vás pozvali na náš dětský letní tábor Ztracená-ATLANTIDA, který se bude konat 30.7. – 12.8. 2017 v Životicích u Dívčího hradu.


Táborový vlog #0 - Upoutávka a Intro


Rádi bychom Vám pomocí táborových videí blíže představili náš letní tábor Ztracená Atlantida. Tábor se koná v Životicích u Dívčího hradu v termínu od 30.7. - 12.8.2017


Táborový vlog #1 - Pozvánka na tábor


Pomocí našich táborových vlogů bychom Vám rádi přiblížili náš letní tábor Ztracená-ATLANTIDA. Videa budou vycházet každých 5 dní, v délce 5-8minut.


Táborový vlog #2 - Celotáborová hra


Dnes Vám trochu blíže představíme naši celotáborovou hru. Nicméně nemůžeme to přehánět a nastíníme Vám jen malý zlomek toho, co na naše hrdiny čeká. Většinu věcí si chceme nechat jako překvapení na tábor.

Táborový vlog #3 - Areál tábora


Dnes si něco málo řekneme o areálu, kde se celý náš tábor bude odehrávat. Areál je to opravdu krásný a nebude nám určitě vůbec nic chybět.Upoutávka - Letní tábor

Velice krátká a rychlá upoutávka na Letní tábor - Ztracená ATLANTIDA, který organizuje občanské sdružení Zicherka.cz v roce 2017 :o)

Datum konání:
30.7. - 12.8. 2017
Další videa našeho sdružení najdete zde.